Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Naše služby

Realitní společnost REALITY-HOREJSEK s.r.o. nabízí kompletní spektrum služeb.

Jste vidět Prodej nemovitostí Servis pro prodávající
Nemovitosti z naší nabídky nabízíme více než 50.000 klientům. Vaše nabídka bude inzerována na internetu a v časopisech. Prodáme Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu, nemusíte dělat vůbec nic kromě podpisu kupní smlouvy. Sestavení plánu prodeje a vysvětlení přesného procesu prodeje nemovitosti. Proces prodeje nemovitosti krok za krokem.
Práce s poptávkou Kontrola Profesionalita a rychlost
Náš makléř není stresován amatérskými zásahy konkurence a spoléhá na svou osvědčenou strategii. Nepřivádí na prohlídku každého realitního „turistu“.
Máme rychlý a propracovaný proces reklamace vše služeb, kde získáváme zpětnou vazbu od našich klientů. Naši makléři jsou více než profesionály ve svém oboru. Vždy narovinu a objektivně posoudí veškeré faktory spojené s prodejem Vaší nemovitosti.
Bezpečný prodej Servis pro kupující Komplexní servis
Modelujeme na míru nejbezpečnější obchodní postupy včetně ochrany finančních pohybů. V každé situace hájíme zájmy obou smluvních stran. arování před riziky spojenými s koupí nemovitosti aneb jak spolu s profesionály bezpečně postupovat u statisícových transakcí. Ke zprostředkování prodeje nemovitostí poskytujeme veškerý servis – všeobecné poradenství, finanční služby, obchodní služby, právní služby, informační služby a propagační servis.


REALITY HOREJSEK
Litoměřická kotlina 383, 411 55 Terezín
Mobil: +420 724 704 407, +420 608 880 351
IČ: 26393409
info@reality-horejsek.cz
www.reality-horejsek.cz